KURUM VE KURULUŞLAR

Gazilerimize hediye ettikleri özel yürüyüş ayakkabısı için kendilerine teşekkür ederiz.
www.kutupayisi.com

Yürüyüşümüz sırasında kullanacağımız ürünleri ekibimize hediye ettikleri için Bioderma’ya teşşekür ederiz.
www.bioderma.com.tr

Daha önce yaptıkları Everest ve farklı dağ yürüyüşlerindeki tecrübelerini bizlere aktararak yapacağımız yürüyüşümüz için önemli katkıları olmuştur.
www.montis.com.tr

Gazilerimize verdikleri özel saatler ile performanslarını anlık olarak takip etmelerini sağladıkları için Suunto’ya teşekkür ederiz.
www.suunto.com

Atak Akademi; bütün organizasyonlara katılarak gazilerle olan iletişimi, tüm ekibin sevk ve idaresini sağlayarak Nepal yürüyüşünde takımın liderliğini üstlenmiştir. Antrenman programlarının hazırlanmasında, takım ruhu, motivasyon ve organizasyon konularında projemizin başından sonuna kadar destek olmuştur.
www.atakakademi.com

Marjinal Porter Novelli Omuz Omuza projesinin tüm iletişim süreçlerine destek vermektedir.
www.marjinal.com.tr

Gazilerimizle birlikte çıktığımız bu zorlu ve güzel yolda bizleri İzmir'de ağırlayan Karşıyaka Taraftar Grubu 1912 CURVA, moral ve motivasyonumuzu çok daha da yukarılara çıkarmamıza destek olmuştur.
https://tr-tr.facebook.com/1912Curva/

HDİ Sigorta; Seyahatimiz boyunca bizi güvende hissettirmek için yaptıkları seyahat sağlık poliçelerinden dolayı HDİ Sigorta’ya ve çalışanlarına teşekkür ederiz
http://www.hdisigorta.com.tr/

Yürüyüşlerimiz öncesinde yapılan yoğun ve yorucu antrenmanlarda ihtiyaç duyulan gıda takviyelerini gazilerimize hediye ederek projemizi desteklemişlerdir.
http://www.solgar.com.tr/
ŞAHISLAR
Velit Gazel
Gazella Turizm Yönetim Kurulu Başkanı

Tamer Günal
Tüm projemiz boyunca fotoğraf ve film çekimlerinin yapılması, montajlanması ve belgeselleştirilmesini sağlamıştır. Film ve fotoğraf ekipmanlarının teminini üstlenmiştir.
Turgut Timoçin
Ali Türkşen
Proje boyunca organizasyon konularında yardımcı olarak gazilerimiz ve diğer ekip arasındaki koordinasyonu sağlamıştır.
Nepal yürüyüşünde ekibe liderlik ederek projemize tecrübeleriyle büyük destekte bulunmuştur.
Giancarlo Baltazzi
Karavan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı
Kemalettin Yakar
Proje boyunca organizasyon konularında yardımcı olarak gazilerimiz ve diğer ekip arasındaki koordinasyonu sağlamıştır.
Nepal yürüyüşünde ekibe liderlik ederek projemize tecrübeleriyle büyük destekte bulunmuştur.
DESTEK OL
37derece’nin ilk projesi "Omuz Omuza”ya destek olun.

İnsanlara ilham ve umut verebilme adına yola çıkan 37derece’nin ilk projesi olan "Omuz Omuza”nın amacı biz rahat edelim diye kendi rahatlarından vazgeçmiş, bu yolda uzuvlarını kaybetmiş gazilerimizle ilgili farkındalığı arttırmak, engelli bireylerin eksik ve çaresiz olmadığını göstermektir.

Siz de bu hareketin parçası olmak ve gazilerimiz ile ilgili farkındalığı artırmak adına attığımız adımları çevrenizle paylaşmak isterseniz aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.Ayrıca farklı boyutlarda hazırlanmış bannerlarımızı sitenize koyarak projenin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Desteklerinizi bekliyoruz!